Ceļš uz izcilību podoloģijā Latvijā!

Mūsdienīgas podoloģijas pieeja un metodes - strādājam sabiedrības labā, nodrošinot kvalitatīvus podoloģijas pakalpojumus klīnikas pacientiem un zināšanu pilnveidi podoloģijas speciālistiem! 

Pieteikt vizīti (arī akūtos gadījumos), zvanot  +371 25 747 979

Ārstniecības iestādes kods: 001000023

KLĪNIKAS pacienti pēdu aprūpi uzticam tikai kvalificētiem podologiem

Mūsu Klīnikā ikviens pacients saņem profesionālus pēdu aprūpes pakalpojumus! Esam specializējušies īpaši akūtu pacientu aprūpē, t.sk. negadījumu seku novēršanā bērniem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Par mūsu komandu lasiet vairāk ŠEIT.

EFEKTĪVU pēdu ārstniecību nodrošinām ar īpaši  atlasītiem un praksē pārbaudītiem materiāliem

Pārbaudot, testējot un mācoties, esam izveidojuši savu ārstniecības materiālu izlasi no Eiropas ražotāja Arkada plašā klāsta. Tos ne tikai izmantojam savās procedūrās, bet arī piedāvājam pēdu aprūpei mājas apstākļos. Piedāvājums aplūkojams ŠEIT.

AKADĒMIJĀ veicinām inovatīvu zināšanu pārnesi podoloģijā un praktiskas apmācības nozares speciālistiem

Ja vēlaties kļūt par augstākā līmeņa podologu un būt daļa no profesionālās sabiedrības, "Podoloģijas Akadēmija" ir ceļš uz Jūsu mērķu sasniegšanu. Apmācību un sadarbības piedāvājumi aplūkojami ŠEIT.

Elīna Ozola, Podoloģijas Akadēmijas dibinātāja, podoloģe

"Esmu sertificēta podoloģe un apmācīttiesīga persona ar padziļinātu interesi par podoloģiju. Esmu veltījusi šai medicīnas nozarei ļoti daudz sava laika un uzmanības, jo mani vienmēr ir interesējušas šīs nozares nianses un iespēja palīdzēt saviem pacientiem akūtos brīžot, sniedzot iespējami labāko rezultātu! Ikreiz no sirds priecājos un lepojos ar savu komandu Polodoloģijas Akadēmijas klīnikā, ja ir izdevies palīdzēt ļoti sarežģītu gadījumu pacientiem. Priecē arī klienti, kuri izvēlējušies mūsu speciālistus savu pēdu regulārai apkopei un uzticas mūsu speciālistiem. Par savu misiju uzskatu pedagoģisko darbu ar jaunajiem podologiem, ieviešot Latvijā mūsdienīgu podoloģijas pieeju un aprobējot Eiropas valstu pieredzi arī mūsu valstī."

Podoloģija ir mūsu specialitāte

Mūsu komandā ir labākie no labākajiem podoloģijas jomas speciālistiem! Mēs turpinām pilnveidot savas zināšanas, pārņemt citu Eiropas valstu pieredzi. Esam Asociācijas biedri, aktīvi sekojam līdzi jauniem zinātniskiem atklājumiem, apgūstam efektīvākas ārstniecības metodes, lai mūsu pacientiem nodrošinātu labāko pēdu ārstniecību un aprūpi.


Arkada putas un skrubis (~40 EUR) būs Jūsu pēdu labākie draugi, gatavojoties vasaras sezonai!

E-veikals